Punkty widzenia

Recenzje, zwyczaje czytelnicze, podróże literackie

  • Strona główna
  • Kontakt i współpraca
  • Książki o książkach
  • Literatura piękna
  • Literatura faktu
  • Varia okołoliterackie
  • Dla dzieci i młodzieży
  • Strona główna
  • Kontakt i współpraca
  • Książki o książkach
  • Literatura piękna
  • Literatura faktu
  • Varia okołoliterackie
  • Dla dzieci i młodzieży

No Widgets found in the Sidebar Alt!

  • varia okołoliteracka

    I ja tam byłam, miód i wino piłam, czyli o Targach Książki w Krakowie i optymizmie blogowym

    kotnakrecacz / 29 October 2014 / 26 Comments

    Przybyłam, zobaczyłam i… wróciłam zadowolona – jak chyba mało kto po Targach, sądząc po wpisach pełnych goryczy, których już czytać nie będę, bo po co psuć sobie humor? Z powodu zawodowych obowiązków mogłam…

    read more
Ashe Theme by WP Royal.