KREATYWNY KONKURS Z MURAKAMIM W TLE #2

Kot nakręcacz i Wydawnictwo MUZA SA mają do rozdania jeszcze 3 takie zestawy (książka Rubina, torba, przypinka).

KTO MA OCHOTĘ?
Tym razem zasady są nieco inne. Proponuję Wam konkurs fotograficzny! 🙂

REGULAMIN

Co należy zrobić:

1. W formie zdjęcia/kolażu/rysunku pokażcie jak bardzo (i/lub w jaki sposób) lubicie czytać Murakamiego. Forma dowolna – może być to zdjęcie okładki (albo jej Waszej wersji, jeśli nie dysponujecie własnymi egzemplarzami) jednej (dowolnej!) z jego książek w wymyślnej kompozycji, Wasz projekt okładki, kolaże lub inne wariacje na ten temat. Puśćcie wodze wyobraźni! 🙂 W pierwszej kolejności liczy się pomysł na zdjęcie, więc nie musicie używać cyfrowych lustrzanek, wystarczy telefon komórkowy.2. Odpowiedzi przesyłajcie na adres kotnakrecacz@gmail.com do przyszłego piątku do godziny 23:59 (jeszcze ponad 8 dni!). Napiszcie też, że zgadzacie się na publikację odpowiedzi.

3. W tym konkursie nagrodzimy (ja, Puszkin oraz P.) trzy osoby.

4. Niestety wydawca nie zgadza się na wysyłanie nagród za granicę, więc jeśli macie taką możliwość, podajcie polskie adresy (może odwiedzicie Polskę niedługo lub ktoś z rodziny może Wam przesłać?).5. Zastanowię się też nad dodatkowymi gratyfikacjami-niespodziankami :))

ZAPRASZAM

 

4 thoughts on “KREATYWNY KONKURS Z MURAKAMIM W TLE #2

  • Konkurs fotograficzny, ale można coś narysować 😀 A jak można coś narysować, to nie musi to być dana okładka, tylko np. różne sceny z ulubionych książek Murakamiego? 🙂 Pozdrawiam! J.

    • Wyobrażałam sobie to raczej tak, że to, co Państwo narusują, znajdzie się potem na zdjęciu, ale bawcie się, niech będzie, że to konkurs (foto)graficzny i jest niemal pełna dowolność 😀
      I oczywiście, prac może być więcej 🙂

Comments are closed.